Menu

KOLEO po ukraińsku

fot. KOLEO fot. KOLEO

Najszybciej rozwijająca się w Polsce platforma sprzedaży biletów kolejowych KOLEO wprowadziła wersję ukraińską serwisu. Ukraińcy są jedną z najszybciej rosnącej grupy pasażerów kolei w Polsce - czytamy w KOLEO.

KOLEO jest autoryzowanym dystrybutorem biletów POLREGIO (Przewozy Regionalne), PKP SKM w Trójmieście oraz szeregu innych regionalnych przewoźników kolejowych. Zespół KOLEO współpracując ze społecznością ukraińską wprowadził do systemu ponad 2000 komunikatów w języku ukraińskim. Dzięki temu cały proces zakupu biletu kolejowego, od wyszukania połączenia poprzez zaproponowanie najtańszej oferty, a także płatność odbywa się po ukraińsku. Również w tym języku serwis KOLEO generuje dodatkowe informacje ułatwiające pasażerowi podróż: między innymi rozkład jazdy, dystans i inne informacje. Na ukraiński zostały przetłumaczone wszystkie opcje w serwisie – lista biletów, lista pasażerów, finanse i ustawienia konta pasażera.

Społeczność ukraińska mieszkająca w Polsce i jeżdżąca pociągami po naszym kraju, to rosnąca grupa klientów KOLEO. Postanowiliśmy ułatwić im kupowanie biletów w naszej aplikacji oraz w serwisie https://koleo.pl. Dlatego cały zakup biletu w KOLEO można już zrealizować w języku ukraińskim – mówi Kuba Czajkowski, prezes Astarium sp. z o.o. właściciela marki KOLEO.

Ukraińska wersja językowa KOLEO dostępna pod adresem http://koleo.com.ua jest szóstą po rosyjskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej i polskiej wersją językową aplikacji i serwisu KOLEO.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę