Menu

Otwarcie piekarni Back-Factory na dworcu Wrocław Główny

fot. PolskaKolej.TV. Wszelkie prawa zastrzeżone. fot. PolskaKolej.TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od 13 listopada wszyscy odwiedzający dworzec główny we Wrocławiu będą mieli okazję spróbować świeżych kanapek, wyśmienitych wypieków czy bawarskich precli, a to wszystko dzięki pierwszej w Polsce filii piekarni Back -Factory.

Lokal o wielkości prawie 80 mkw został otwarty w hali dworca Wrocław Główny, naprzeciwko poczekalni dla podróżnych. W szerokim asortymencie Back-Factory znajdziemy kanapki, przekąski oraz ciepłe i zimne napoje.

Do odwiedzenia piekarni zaprasza Magdalena Behringer, właścicielka lokalu Back-Factory na dworcu Wrocław Główny - Sednem naszej koncepcji jest fakt, iż produkty są na bieżąco wypiekane i przygotowywane. Zgodnie z zamysłem sieci samoobsługowej klient sam wybiera sobie szczypcami produkty z witryny i płaci za nie przy kasie. Ciekawostką dla smakoszy będą nieznane na polskim rynku specjały, jak precel bawarski. Back – Factory oferuje  podróżującym i odwiedzającym dworzec możliwość spożycia świeżych przekąsek za przystępna cenę w wyjątkowej atmosferze. Zapewnia także, że w związku z otwarciem przygotowano dla klientów wiele promocji.

PKP wyraża zadowolenie z otwarcia lokalu - Bardzo się cieszymy, że na wrocławskim dworcu zostaje otwarta pierwsza placówka tej znanej na terenie Niemiec sieci gastronomicznej. Jesteśmy przekonani, że spełni ona oczekiwania naszych klientów - mówi Bartłomiej Sarna, rzecznik prasowy PKP S.A. we Wrocławiu.

Znaleźliśmy właściwych partnerów, aby zrobić pierwszy krok w Polsce i tym samym na nowym rynku - wyjaśnia Peter Gabler, dyrektor zarządzający Back-Factory. Czegoś podobnego na polskim rynku jeszcze nie było, a miasto Wrocław daje duże możliwości rozwoju, dlatego też firma myśli o otwarciu kolejnej filii.

Piekarnia zaprasza klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 5 do 21, w soboty od 6 do 21, natomiast w niedziele od 7 do 21.

Back- Factory jest jedną z największych piekarnią samoobsługowych w Niemczech. Została założona w 2002 roku w Hamburgu. W 2009 roku otworzyła pierwszą piekarnię samoobsługową połączoną z kawiarnią.

 

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę