Menu

WARS otwiera lokal na Dworcu Centralnym

fot. WARS S.A. fot. WARS S.A.

Spółka WARS S.A. otwiera kolejny WARS Express w Warszawie, tym razem na Dworcu Centralnym, a dokładniej na zbiegu Alei Jerozolimskich i ul. Emilii Plater.

Taka lokalizacja pozwoli przyciągnąć nie tylko podróżnych do odwiedzenia lokalu.

Zarówno w wagonach gastronomicznych, jak i w lokalach WARS Express większość naszych potraw przygotowywana jest na miejscu, ze świeżych składników. WARS niejako wraca do tradycji, czyli na dworce, gdzie w latach 60-tych i 70-tych prowadziliśmy sieć restauracji. Dzisiaj zapraszamy podróżnych na zdrowe, pożywne i dobrej jakości posiłki, serwowane szybko i w przystępnych cenach - mówi Paweł Dudek, Prezes Zarządu WARS S.A.

W ofercie WARS Express znajdzie się nie tylko popularna jajecznica, żurek czy piada ale również takie szybkie dania jak: zapiekanki, hot-dogi i grillowane kanapki oraz świeże soki wyciskane z warzyw i owoców.

Lokale spółki wyróżniają się wysoką jakością produktów, profesjonalną obsługą, dogodnymi godzinami otwarcia, miłą atmosferą i przystępnymi cenami.

W planach spółki jest otwarcie 25 lokali na największych dworach w Polsce. Oprócz tego WARS chciały wrócić do tradycji z lat 90-tych, a mianowicie do prowadzenie restauracji dworcowych i w tym celu korzystać będzie ze sprawdzonych, unikalnych kompetencji, stosowanych w wagonach gastronomicznych w ramach NLO (Nowa Linia Obsługi), co pozwoli spółce na stworzenie nowych wyznaczników w gastronomii.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę