Menu

Promocja gęsiny w wagonach Wars

fot.David Iliff. Licencja: CC-BY-SA 3.0,wikipedia.org fot.David Iliff. Licencja: CC-BY-SA 3.0,wikipedia.org

"Kujawsko- pomorska gęsina na św. Marcina" to akcja zorganizowana w województwie kujawsko-pomorskim do której przyłącza się Wars.

W dniach od 4 do 11 listopada podróżujący pociągami PKP Intercity relacji Warszawa - Berlin - Warszawa będą mieli okazję skosztować pysznej polskiej gęsiny. Obsługa WARS będzie zachęcała do spróbowania koreczków z półgęska.

Wagony gastronomiczne obsługiwane przez WARS docierają nie tylko do największych miast w Polsce, ale i do Wiednia, Berlina, Nicei czy Paryża. To idealny kanał promocji produktów regionalnych z Polski. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Cieszymy się, że gęsina z kujawsko-pomorskiego przeciera szlaki - tak o kampanii mówił Paweł Dudek, Prezes Zarządu WARS S.A.

Celem akcji jest rozpowszechnienie gęsiny nie tylko wśród restauratorów ale również przekonanie konsumentów do przygotowywania jej na różne sposoby. Jak również promocja województwa kujawsko-pomorskiego. Jest to już piąta edycja kampanii, całe wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013, ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach III schematu Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę