Menu

Sprawcy rozboju ujęci na dworcu PKP Warszawa Wschodnia

fot. Straż Ochrony Kolei fot. Straż Ochrony Kolei

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei podczas patrolu peronów dworca Warszawa Wschodnia zauważyli pobitego i okradzionego mężczyznę. Poszkodowanemu zapewnili pomoc, a następnie podjęli czynności, dzięki którym ujęli jednego ze sprawców rozboju.

Dnia 24.10.2016 r. o godz. 21:05, podczas patrolu peronów stacji Warszawa Wschodnia funkcjonariusze z Komendy Regionalnej SOK w Warszawie na peronie nr 1 zauważyli zakrwawionego mężczyznę. Ustalili, że został on pobity przez dwóch mężczyzn, którzy także zabrali poszkodowanemu z portfela pieniądze w kwocie około 600 zł oraz laptop.

Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe i Policję.

Poszkodowany został zabrany przez Pogotowie Ratunkowe. W wyniku dalszych czynności funkcjonariusze SOK na peronie nr 7 stacji Warszawa Wschodnia ujęli jednego ze sprawców rozboju, który posiadał przy sobie skradziony laptop i część skradzionych pieniędzy. Sprawcę wraz z dowodami rzeczowymi przekazano do dyspozycji Komisariatu Kolejowego w Warszawie.

W tym samym czasie funkcjonariusze Policji, na przystanku tramwajowym przy ulicy Kijowskiej, zatrzymali drugiego ze sprawców rozboju. Czynności w sprawie prowadzi Komisariat Kolejowy Policji w Warszawie.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę