Menu

Koleje Dolnośląskie są już w Koleo

fot. Koleje Dolnośląskie S.A. fot. Koleje Dolnośląskie S.A.

Z początkiem 2018 roku Koleje Dolnośląskie uruchomiły sprzedaż biletów na innowacyjnej platformie KOLEO dostępnej poprzez portal koleo.pl oraz aplikacje na systemy Android oraz iOS.

Pełna oferta dolnośląskiego przewoźnika – bilety jednorazowe, miesięczne i sieciowe – jest dostępna w KOLEO od początku stycznia – mówi Kuba Czajkowski, Prezes zarządu spółki Astarium, właściciela platformy KOLEO. Jako jedyna tego typu platforma w Polsce, KOLEO umożliwia sprawdzenie rozkładu jazdy pociągów wraz z ceną biletu na dane połączenie oraz szybki, wygodny i bezpieczny zakup biletu – nawet jeżeli jest to połączenie z przesiadką!

W KOLEO Koleje Dolnośląskie oferują bilety w dokładnie takiej samej cenie jak w kasach i innych kanałach sprzedaży – z uwzględnieniem wszelkich ulg i promocji. Obecność w systemie KOLEO to kolejny krok Kolei Dolnośląskich w stronę łatwego, szybkiego i prostego zakupu biletów przez Internet oraz urządzenia mobilne. Obecność KD na platformie KOLEO zdecydowanie ułatwi pasażerom zakup biletów na nasze pociągi.

Nasi pasażerowie sami również postulowali o obecność biletów KD w aplikacji KOLEO, ponieważ jest nowoczesna oraz bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze – mówi Piotr Rachwalski, Prezes Kolei Dolnośląskich.

To istotna wygoda dla pasażerów, która przekłada się na mobilność mieszkańców Dolnego Śląska. – dodaje Rachwalski. Potwierdzeniem świetnej oceny aplikacji KOLEO przez pasażerów jest bardzo wysoka nota – 4,6/5 – na platformie Google Play oraz fakt, iż z platformy KOLEO korzysta ponad 0,5 mln użytkowników miesięcznie.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę