Menu

Ocena strony www UTK

fot. PolskaKolej.TV. Wszelkie prawa zastrzeżone. fot. PolskaKolej.TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Od roku działa strona www Urzędu Transportu Kolejowego w nowej odsłonie . Przez ten czas odwiedzający witrynę mogli zauważyć jakie są plusy nowej witryny i co należy jeszcze udoskonalić. Urząd przygotował ankietę, która pozwoli odbiorcom ocenić stronę. Zebrane opinie pomogą nam tworzyć jeszcze lepszy serwis.

Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 5 minut. UTK czeka na opinię by jeszcze lepiej dostosować stronę do odbiorców.

Podstawową zmianą na stronie www jest przejrzyste menu, w którym internauta odnajdzie usługi oferowane przez urząd. Po wejściu w odpowiedni dział pasażer, maszynista, producent czy zarządca infrastruktury można zobaczyć całą ofertę Urzędu przeznaczoną dla danej grupy. Informacje obejmują zakres świadczonych usług, wiadomości oraz aktualne szkolenia w Akademii UTK i najnowsze zmiany w obowiązujących przepisach prawa.

Zapewniliśmy dostęp do zasobów strony za pośrednictwem szyfrowanego połączenia w protokole https. Daje to klientom pewność, że łączą się rzeczywiście ze stroną Urzędu. W przypadku wysyłania danych z komputera użytkownika ma on pewność, że nikt, poza odbiorcą, nie ma dostępu do przesyłanych informacji. Stosując certyfikat SSL dajemy jasny sygnał klientom, że ich dane są w pełni chronione i bezpieczne - mówią przedstawiciele Urzędu.

Strona jest responsywna - dostosowuje się do wielkości ekranu, również na urządzeniach mobilnych. Staraliśmy się jak najdokładniej przygotować nową stronę. Jednak na pewno są jeszcze obszary do doskonalenia. Dlatego liczymy na wszelkie uwagi na temat nowego serwisu - zachęcają do wypełnienia ankiety urzędnicy.

Ankietę znajdziecie na stronie internetowej UTK.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę