Menu

KŚ: Pierwszy regularny przejazd do Zakopanego

fot. Patryk Farana fot. Patryk Farana

Już jutro, w sobotę (23 grudnia), Spółka Koleje Śląskie uruchamia pierwsze z regularnych połączeń na nowej trasie Katowice – Zakopane. Zachęca podróżnych do skorzystania z  nowej propozycji nie tylko ze względu na walory turystyczne, ale także ze względu na niskie ceny biletów, na podstawie których będzie można dojechać do stolicy polskich Tatr.

Pierwszy regularny pociąg do Zakopanego wyruszy 23 grudnia o godz. 6:36 z Katowic. Kolejne połączenia zostały zaplanowane m.in. na drugi dzień Świąt (26 grudnia) i na 30 grudnia. Rozkład jazdy umożliwi więc spędzenie Bożego Narodzenia i Sylwestra w górach.

Każdy z pasażerów będzie mógł skorzystać ze zniżek, np. z oferty SilesiaWeekend (15% ulgi przy przejeździe w jedną stronę lub 20% ulgi przy zakupie biletu na przejazd tam i z powrotem w weekendy oraz dni wolne od pracy) lub z ulg ustawowych (np. zniżki studenckiej – 51%). W pociągach relacji Katowice – Zakopane – Katowice nie będą obowiązywać jedynie oferty „Eko Bilet” oraz „10 godzin po sieci”.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę