Menu

Koleje Małopolskie: Testy pociągów z udziałem pasażerów

fot. Koleje Małopolskie fot. Koleje Małopolskie

Od 2 września, w ramach testów, na trasy wraz z pasażerami, wyruszyły elektryczne zespoły trakcyjne 14WE. Pociągi kursują rano i wieczorem na trasach do Tarnowa i Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach. Przewoźnik czeka na uwagi podróżnych.

Testy potrwają do 14 października. Pasażerowie są proszenio przesyłanie opinii na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W nagłówku wiadomości proszę napisać: „testowanie pociągu”.

Koleje Małopolskie we współpracy z Industrial Division Sp. z o.o. rozpoczęły próby eksploatacyjne elektrycznych zespołów trakcyjnych 14WE najpierw bez pasażerów, a obecnie z udziałem podróżnych. Pojazdy te w ostatnim czasie przeszły modernizację w trakcie której zostały wyposażone m.in. w system dynamicznej informacji pasażerskiej, klimatyzację oraz monitoring przestrzeni pasażerskiej. Posiadają również udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – pochylnie ułatwiające wsiadanie i wysiadanie ze składu oraz przystosowaną toaletę.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę