Menu

Bilety "Multi Plaża" dostępne na portalu PolskiBus.com!

fot. arriva.pl fot. arriva.pl

Arriva RP i PolskiBus.com zapraszają na pokłady wakacyjnych pociągów w ofercie "Multi Plaża". Dzięki kolejnemu etapowi współpracy partnerskiej, pasażerowie po raz pierwszy w historii mają możliwość zakupu biletu na przejazd koleją na platformie PolskiBus.com.

Nowa oferta połączeń kolejowych Arriva w systemie Polskiego Busa obejmuje aż 19 miejscowości w ramach wakacyjnej linii Bydgoszcz - Gdańsk - Władysławowo - Hel. Połączenia pociągami Arriva są realizowane codziennie przez całe wakacje, a bilety dostępne są na stronie www.polskibus.com.

- To rewelacyjna oferta szybkiego i komfortowego dojazdu na letni wypoczynek w bardzo dobrej cenie. Jestem przekonany, że dzięki tej współpracy będzie cieszyć się jeszcze większą popularnością. Włączenie letnich połączeń kolejowych do systemu PolskiBus.com to kolejny krok rozszerzający sieć sprzedaży Arriva i zwiększający dostęp do naszych usług. Jako jedyny w Polsce operator kolejowo – autobusowy doskonale wiemy jak ważna jest integracja i otwartość na nowe rozwiązania. Warto współpracować i łączyć potencjał dwóch ogólnopolskich przewoźników, by jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania klientów – powiedział Krzysztof Liszewski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Arriva.

- Dokonujemy kolejnej rewolucji w branży transportowej! Kilkanaście miesięcy temu z ogromnym sukcesem rozpoczęliśmy integrację przewoźników autokarowych. Dziś wchodzimy w kolejną kategorię, czyli połączenia kolejowe. Dzięki nowej, komplementarnej ofercie naszego partnera Arriva pasażerowie mają możliwość dogodnego planowania podróży zarówno na pokładach autokarów, jak i pociągów! A to wszystko w jednym miejscu na www.polskibus.com! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę