Menu

Arriva bliżej morza

fot. arriva.pl fot. arriva.pl

Już 24 czerwca 2017 roku Arriva RP po raz kolejny uruchamia wakacyjne połączenia kolejowe pomiędzy Bydgoszczą, Gdańskiem, Władysławowem i Helem. Oferta "Multi Plaża" to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych.

Codziennie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku uruchomimy pociągi:

SŁONECZNY PATROL relacji Bydgoszcz Główna - Władysławowo - Bydgoszcz Główna

LEŻAK relacji Władysławowo - Gdynia Główna oraz Gdynia Główna - Hel

PARAWAN relacji Hel - Gdańsk Główny oraz Gdańsk Główny - Władysławowo

W wakacyjne weekendy oraz w szczycie przewozowym, codziennie od 15 lipca do 15 sierpnia ofertę uzupełnią dodatkowe pociągi:

LATARNIK relacji Gdańsk Główny - Hel oraz Hel - Bydgoszcz Główna

PIRAT relacji Władysławowo - Gdańsk Główny - Władysławowo

KUTER relacji Władysławowo - Gdańsk Główny

Do obsługi połączeń dedykujemy nowoczesne, klimatyzowane pojazdy mogące poruszać się z prędkością 120 km/h. Pociąg z Bydgoszczy do Władysławowa pokona tą trasę w rewelacyjnym czasie 2 godzin i 54 minut.

W pociągach wakacyjnych będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie również uprawniona do skorzystania ze zniżek naszych partnerów z Klubu rabatowego Arriva.

Bilety będzie można kupić na naszej stronie internetowej www.arriva.pl (od 13 czerwca), w kasach biletowych Arriva i Przewozów Regionalnych (od 12 czerwca), u obsługi pociągu oraz u mobilnych sprzedawców we Władysławowie. Nasi specjalnie oznaczeni sprzedawcy będą do dyspozycji podróżnych m.in. na plaży i w centrum miasta.

Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy pewne i szybkie skomunikowanie z pociągiem "Słoneczny Patrol" w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż z Grudziądza, za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł.

Pociągi napędza Radio Eska Bydgoszcz - patron medialny wakacyjnych połączeń kolejowych Arriva.

Letnie połączenia do doskonała możliwość bezpośredniego, komfortowego i szybkiego dotarcia na wakacyjny wypoczynek w konkurencyjnej cenie. Wsiadając w poranny pociąg o godz. 6:36 w Bydgoszczy, już o 9:30 można cieszyć się wypoczynkiem nad morzem.

Szczegóły oferty dostępne są w specjalnej zakładce "MULTI PLAŻA".

Stern

Redaktor

Strona: www.polskakolej.tv

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę